Podzimní víkend s jógou a ájurvédou 

v penzionu UKO: 2. 10. - 4. 10. 2020 

 

 
Zveme Vás na víkend, který bude plný jógy, ájurvédského vaření, zábavy a odpočinku. Vše se bude odehrávat v krásném a klidném prostředí Penzionu UKO v Jizerských horách v Bedřichově.
 
Co nás čeká? Bohatý program:
 
  • 4 lekce různých stylů jógy (začátek ranní lekce v 7:30 hod., odpolední cca v 17:30).  
  • pránájáma, úvod do meditace a relaxace
  • vaření podle ájurvédy (uvaříme si 1 večeři podle ájurvédy :o) 
  • wellness 
  • výlety do okolí
  • a hlavně odpočinek, načerpání nové energie a milá společnost
Víkend je vhodný pro začátečníky i pokročilé :).
 
Změna programu vyhrazena!
 
 
Termín: 2. 10. - 4. 10. 2020
Začínáme lekcí jógy v pátek v 17:30 hod. a oficiální část programu končí v neděli po snídani, poté možnost strávit ve Wellnessu.
 
Místo konání: Penzion UKO, Bedřichov 300, 468 12 Bedřichov u Jablonce nad Nisou
 
Ubytování: v pokojích s vlastním sociálním zařízením (dvojlůžkové, třílůžkové a čtyřlůžkové)
 
Strava: 1x polopenze + 1x snídaně (pátek hotelová večeře, sobota a neděle hotelová snídaně, v sobotu si společně uvaříme večeři podle zásad ájurvédy, původní indické medicíny)
 
Cena programu: 2000 Kč (Cena obsahuje jógový, ájurvédský program, pronájem sálu a prostoru na vaření, 1x ájurvédskou večeři, organizaci a administrativu).
 
Cena ubytování: 2320 Kč (obsahuje ubytování, s večeří v den příjezdu a snídaněmi v sobotu a neděli, vstup do Wellness centra Penzionu UKO v den příjezdu, sobotu a den odjezdu).
 
Celková cena: 4320 Kč/osobu
 
V případě zájmu o účast na víkendu s jógou a ájurvédou v Penzionu UKO vyplňte formulář níže a my Vás budeme kontaktovat. Vzhledem ke změně legislativy v oblasti ochrany osobních údajů prosíme, aby se KAŽDÝ ÚČASTNÍK PŘIHLÁSIL SAMOSTATNĚ VYPLNĚNÍM PŘIHLAŠOVACÍHO FORMULÁŘE S UDĚLENÍM SOUHLASU SE ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ. Děkujeme!
 
 
Těšíme se na Vás.
 
Filip a Petra
 
 

V souladu s obecným nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) o ochraně osobních údajů 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 vyplněním a odesláním přihlašovacího formuláře (viz. níže) uděluji Harmony Yoga Institutu s.r.o., se sídlem Kaprova 42/14, 110 00 Praha 1, souhlas se zpracováním mých osobních údajů v rozsahu kontaktního jména a příjmení, emailové adresy a telefonu pro účel zpracování administrativy, fakturace, organizace a zaslání informací k pořádanému víkendu a zasílání novinek o pořádaných akcích Harmony Yoga Institutem s.r.o. Dále souhlasím s pořízením a použitím fotografií a videozáznamů pro prezentace na sociálních sítích a reklamní a marketingové účely Harmony Yoga Institutu s.r.o.

 

Přihlášení na akci Víkend s jógou a ájurvédským vařením a udělení souhlasu se zpracováním osobních údajů

Vyplňte prosím níže uvedené údaje: