Workshopy s Dr. Rajbirem Dhillonem z Indie

                                  bude překládáno do češtiny

                       3. - 4. 8. 2019 v Praze

             

Program:

Sobota 3. 8. 2019:

09:30 - 13:00    Workshop věnovaný páteři, zdraví páteře a duchovnímu pokroku - osvětlíme si anatomické chápaní lidské páteře a význam zdraví páteře pro naše celkové zdraví.

13:00 - 14:30    Obědová pauza

14:30 - 17:00    Workshop: Nádech, výdech & Pránájáma - v tomto workshopu se seznámíme s pochopením vědy a mechanismu dýchání a  rozpoznáme dech jako něco více než jen výměnu kyslíku s oxidem uhličitým. Zároveň si prakticky vyzkoušíme pránájámická cvičení.

17:00 - 18:15     Přestávka

18:15 - 19:30      SATSANG

Neděle 4. 8. 2019

09:30 - 13:00    Workshop věnovaný začlenění jógové praxe do každodenního života - tento blok je založený na návrhu každodenní jógové praxe, která vychází z jogínské a védské moudrosti s důrazem na ájurvédu, původní indickou medicínu.     

13:00 - 14:30    Obědová pauza

14:30 - 17:00    Workshop: Odkrytí maskovaných zranění z jógy - na tomto worskhopu se pokusíme dekódovat běžně se opakující zranění z jógy a osvětlíme si postupy, jak jim předcházet, případně jak je napravit.

 

Místo konání:

Jemný svět, Chopinova 1529/10, 120 00 Praha 2 - Vinohrady (vedle Riegrových sadů)

Cena:

Oba workshopové dny (sobota 3. 8. + neděle 4. 8.): 5990 Kč
Jeden worskhopový den (buď sobota 3. 8., nebo neděle 4. 8.): 3490 Kč
Půldenní workshopy nejsou možné. 

V ceně:

  • výuková náplň
  • certifikát o absolvování
  • drobné občerstvení
  • náklady spojené s organizací a administrativou
  • překlad z angličtiny do češtiny

O lektorovi:

Dr. Rajbir Dhillon, PT
B.P.T., F.A.G.E., M.I.A.P., M.I.A.F.T., P.G.D.Y.T.D.

Dr. Raj je fyzioterapeut, jógový terapeut a certifikovaný fitness trenér.

Kombinuje své znalosti východního a západního přístupu k rehabilitaci a také prevenci úrazů a nemocí, aby tak přinášel jedinečně holistický přístup k fyzioterapii a jógovým vědám.

Dr. Raj věří, že každý léčebný program pacienta by měl být individualizován podle jeho specifických potřeb a cílů. Jeho filozofie je založena na kombinaci praktických léčebných technik a umění lečivého dotyku, které pomáhají znovu naučit správné pohybové vzorce spolu s integrací jógové praxe a tréninkem propojení dechu, mysli a těla.

Dr. Raj považuje za výsadu, že je součástí týmu indické AyurClinic Goa, který pečlivě pracuje a poskytuje komplexní léčbu mnoha pacientům.

Dr. Raj je fyzioterapeut, terapeutický poradce pro jógu a certifikovaný pokročilý fitness trenér.
Kombinuje své znalosti východního a západního přístupu k rehabilitaci a také prevenci úrazů a nemocí, aby přinášel jedinečně holistický přístup k fyzioterapii a jógovým vědám.
Dr. Raj věří, že každý léčebný program pacienta by měl být individualizován podle svých specifických potřeb a cílů. Jeho filozofie je založena na kombinaci praktických léčebných technik a specifických cvičení, které pomáhají rekvalifikovat pohybové vzorce spolu s integrací jógové praxe a tréninkem pro spojení dechu, mysli a těla.
Dr. Raj považuje za výsadu, že je součástí týmu AyurClinic Goa, který pracuje pečlivě a poskytuje komplexní a komplexní léčbu mnoha pacientům.

 

V souladu s obecným nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) o ochraně osobních údajů 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 vyplněním a odesláním přihlašovacího formuláře (viz. níže) uděluji Harmony Yoga Institutu s.r.o., se sídlem Kaprova 42/14, 110 00 Praha 1, souhlas se zpracováním mých osobních údajů v rozsahu kontaktního jména a příjmení, fakturační adresy, IČ, emailové adresy a telefonu pro účel zpracování administrativy, fakturace, organizace a zaslání informací k pořádanému workshopu a zasílání novinek o pořádaných akcích Harmony Yoga Institutem s.r.o. Dále souhlasím s pořízením a použitím fotografií a videozáznamů pro prezentace na sociálních sítích a reklamní a marketingové účely Harmony Yoga Institutu s.r.o.
 
Souhlas lze odvolat vyplněním formuláře ZDE.

Přihláška na workshop

Vyplňte prosím níže uvedené údaje: