Korporátní jóga neboli jóga v práci

HARMONY YOGA active balance program nabízí:
 
  • Zaměstnancům relaxační jógové techniky, jako jsou správné dýchání a držení těla, koncentrace, meditace a protahovací cviky.
  • Účinný nástroj zaměstnavatelům podporovat zdraví na pracovišti.
  • Možnost zapojení se do projektů týkajících se zdraví Vašich zaměstnanců (např. Well Being, Work Related Stress, Work Life Balance, …).
  • Úsporu času – zaměstnanci nemusí opouštět pracoviště.
  • Variabilní délku programu dle potřeb zaměstnavatele.
Formy programu a jejich realizace:
 
  1. Office-Chair jóga (30 min.) – protažení nejzatěžovanějších partií těla (krční páteř, záda, oblast beder, karpální tunely, prsty, kyčle, dolní končetiny, …), dýchací techniky. Vše se odehrává na židli, není zapotřebí sportovního oděvu.
  2. Jóga (60 min.) – power/hatha/jóga pro zdravá záda v zasedací místnosti, která je zaměřená na posílení a protažení celého těla a správný dech. Cvičení probíhá na podložce  ve sportovním oděvu.
  3. Individuální jóga – antistresový 1:1 program pro vytížené zaměstnance, manažery a TOP management.
  4. Relaxační půldenní/celodenní workshop "Jóga proti stresu" – seznámení se s přínosem jógy v běžném pracovním dni, praktická cvičení na uvolnění celého těla (dynamická, relaxační část), využití jógových a ájurvedských technik při napětí a stresu.
  5. Relaxační a detoxikační program v Indii, Goa – dvoutýdenní program jógy a detoxikační kúry panča karmy v tropickém klidném rezortu Avalon Inn, který je umístěný pouhých pět minut chůze od panensky čisté pláže.
Jóga je duchovní věda, nikoliv náboženství.
 
        Office-Chair jóga na setkání personalistů v Přerově