Víkend s jógou a ájurvédou v penzionu UKO

Zveme Vás na víkend, který bude plný jógy, ájurvédského vaření, zábavy a odpočinku. Vše se bude odehrávat v krásném a klidném prostředí Penzionu UKO v Jizerských horách v Bedřichově. Co nás čeká? Bohatý program:

  • 4 lekce různých stylů jógy (začátek ranní lekce v 7:30 hod., odpolední cca v 17:30).
  • pránájáma, úvod do meditace a relaxace
  • vaření podle ájurvédy (uvaříme si 1 večeři podle ájurvédy :o)
  • wellness
  • výlety do okolí
  • a hlavně odpočinek, načerpání nové energie a milá společnost

Víkend je vhodný pro začátečníky i pokročilé :). 

Změna programu vyhrazena! 

Lektoři: Petra Záveská Duspivová a Filip Klieštík 

Termín: 15. 10. - 17. 10. 2021

Začínáme lekcí jógy v pátek v 17:30 hod. a oficiální část programu končí v neděli po snídani, poté možnost strávit ve Wellnessu. 

Místo konání: Penzion UKO, Bedřichov 300, 468 12 Bedřichov u Jablonce nad Nisou 

Ubytování: v pokojích s vlastním sociálním zařízením (dvojlůžkové, třílůžkové a čtyřlůžkové) 

Strava: 1x polopenze + 1x snídaně (pátek hotelová večeře, sobota a neděle hotelová snídaně, v sobotu si společně uvaříme večeři podle zásad ájurvédy, původní indické medicíny) 

Cena programu: 2000 Kč (Cena obsahuje jógový, ájurvédský program, pronájem sálu a prostoru na vaření, 1x ájurvédskou večeři, organizaci a administrativu). 

Cena ubytování: 2470 Kč (obsahuje ubytování, s večeří v den příjezdu a snídaněmi v sobotu a neděli, vstup do Wellness centra Penzionu UKO v den příjezdu, sobotu a den odjezdu). 

Celková cena: 4470 Kč/osobu V případě zájmu o účast na víkendu s jógou a ájurvédou v Penzionu UKO vyplňte formulář níže a my Vás budeme kontaktovat. Vzhledem ke změně legislativy v oblasti ochrany osobních údajů prosíme, aby se

KAŽDÝ ÚČASTNÍK PŘIHLÁSIL SAMOSTATNĚ VYPLNĚNÍM PŘIHLAŠOVACÍHO FORMULÁŘE S UDĚLENÍM SOUHLASU SE ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ. Děkujeme! 

Těšíme se na Vás. 

Filip a Petra

V souladu s obecným nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) o ochraně osobních údajů 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 vyplněním a odesláním přihlašovacího formuláře (viz. níže) uděluji Harmony Yoga Institutu s.r.o., se sídlem Kaprova 42/14, 110 00 Praha 1, souhlas se zpracováním mých osobních údajů v rozsahu kontaktního jména a příjmení, emailové adresy a telefonu pro účel zpracování administrativy, fakturace, organizace a zaslání informací k pořádanému víkendu a zasílání novinek o pořádaných akcích Harmony Yoga Institutem s.r.o. Dále souhlasím s pořízením a použitím fotografií a videozáznamů pro prezentace na sociálních sítích a reklamní a marketingové účely Harmony Yoga Institutu s.r.o.